'.$item[0]['title'].'
'; if (!empty($item['meta'])) { echo ''; } echo '

24Horeca aan het woord

24Horeca aan het woord

24Horeca aan het woord

Vader Jan en zoon Sjoerd van den Heuvel

In non-food levert 24Horeca ‘eigenlijk alles’

24Horeca, ook bekend als Heuvel Horeca, is een trouw lid van Businessclub de Heuvelrug. De Veenendaalse horecagroothandel wordt gerund door Jan van den Heuvel en zoon Sjoerd. Ze leveren op het gebied van non-food “eigenlijk alles”.

“Van pollepel tot koelkast tot complete keuken”, zegt Jan. “Eigenlijk alles wat met eten en drinken te maken heeft is bij ons verkrijgbaar. Zonder non-food geen food, zeg ik altijd.” De focus ligt op mkb-bedrijven. Echter, ook enkele grote hotel- en winkelketens behoren tot de klantenkring. Die klanten bevinden zich in Nederland, België en zelfs de Antilliaanse eilanden Bonaire en Curaçao.

Online zichtbaar

Jan begon in 2008 met Heuvel Horeca, nadat hij kort daarvoor Grootverbruik Veenendaal had verkocht. Zoon Sjoerd sloot zich in 2023 bij zijn vader aan. En niet zonder succes; vooral online heeft Sjoerd voor een extra boost gezorgd. “Ons hoofdlabel is nu 24Horeca. Online zijn we zowel te vinden op 24Horeca.nl als HeuvelHoreca.nl. Aanvullend daarop hebben we nog tien webshops.”

Teamgenoot Rutger Koornneef – zowel Sjoerd als Rutger voetballen samen in DOVO 4 – is het Heuvel-duo inmiddels komen versterken. “Ik probeer onze zichtbaarheid online verder te vergroten”, zo vat Rutger zijn rol samen.

Veel producten

Het assortiment van 24Horeca telt bijna 20.000 artikelen. “Het kostte even tijd om mijn productkennis op orde te krijgen”, erkent Sjoerd lachend. Van koelkasten en ijsblokjesmachines tot barbecues en heaters: het staat in de showroom aan de Transformatorstraat of is direct op voorraad leverbaar. Hetzelfde geldt voor keuken- en buffetartikelen maar ook meubilair.

Daartoe behoren ook afvalbakken: meer dan 2.000 verschillende. Allemaal te vinden op afvalbakkendeal.nl. Een andere webshop luistert naar de naam gastronormbakken.com. “Alle webshops hebben nu allemaal dezelfde opzet en uitstraling als 24Horeca.nl”, zegt Sjoerd. “Dat versterkt onze domeinautoriteit en daarmee de zichtbaarheid.”

DOVO-connectie

Sjoerd loopt al vanaf zijn vierde levensjaar bij DOVO rond. “Ik ben, net als Rutger trouwens, in de Champions League begonnen. Onder Gert Kruijs heb ik nog enkele wedstrijden in DOVO 1 gespeeld.” Vader Jan is trots dat zijn zoon daarmee in de voetsporen trad van opa Bertus van den Heuvel. Jans vader speelde in de jaren vijftig namelijk in het eerste elftal van DOVO. “Hij was van de lichting van Jean Kroesbergen.”

Servicegericht

Het verklaart de betrokkenheid bij DOVO en de aansluiting bij de BCH. “Maar zakelijk hebben we er ook echt profijt van”, benadrukt Jan. “Restaurants als De Hof en De Beren en cateringservice DeMaes zijn bijvoorbeeld goede klanten van ons.”

Maar eigenlijk is elke BCH-begunstiger een potentiële klant, weet Jan. “Iedereen heeft wel een koelkast toch?” Sjoerd benadrukt dat 24Horeca zich vooral onderscheidt in service. “Ondanks dat we relatief klein zijn, willen we juist daarin uitblinken. Het maakt ons niet uit of een order groot of klein is: we adviseren, helpen en ontzorgen iedereen op dezelfde, goede manier.”

 




ONZE BELEVINGSVOLLE EVENEMENTEN


1-op-1 Netwerklunch met AI Bureau


27-01 12-00
1-op-1 Netwerklunch met AI Bureau
Zaterdag 31 januari. DOVO – Hercules.


31-01 13-30
Zaterdag 31 januari. DOVO – Hercules.
OFM. Voetbalcafe


03-02 19-29
OFM. Voetbalcafe